Главный офис:

г. Днепр, ул. Шинная, 35

+380 98 727-67-42

+380 95 559-74-19

Заказать бесплатный звонокОтправить заявку

Товары в корзине

Штукатурка силиконовая "Kema PL-X 1,5 мм", 25 кг. (барашек)

Артикул: CN5-1-1-1-1-1-1
(0/0)
  • 0 грн.
  • 1 120 грн.

Бренд: КЕМА

1 120 грн.
1 250 грн.
  • 1 120 грн.
KEMATERM PL-X
Декоративна штукатурка на силіконовій основі
Готова до використання пастоподібна фінішна штукатурка на силіконовій основі. Для внутрішніх та зовнішніх робіт. Може наноситися як вручну, так і машинним методом. Продукт є компонентом системи утеплення фасадів KEMATERM та пройшов тестування згідно ETAG 004. Постачається у фактурі «короїд» (R) або «баранець» (K) різної грануляції наповнювачів (у мм): 1,5K; 2K; 3K; 2R; 3R. Використовується у якості фінішного шару для захисту та декоративного оформлення фасадів та внутрішніх стін.

ВЛАСТИВОСТІ:
  • Стійкість до несприятливих погодних умов
  • Дуже висока гідрофобність
  • Паропроникність
  • Стійкість до миття
  • Пило- та брудовідштовхувальна здатність
  • Універсальність
  • Легкість у застосуванні
Основа повинна бути не промерзлою, міцною, сухою та чистою (без пилу, бруду, залишків масел тощо)
 – видалити у механічний спосіб цементне молочко
 – видалити з поверхні залишки масел за допомогою гарячої пари або з використанням спеціального засобу 
– очистити поверхню від бруду та небажаних залишків інших матеріалів 
– обробити спеціальним засобом поверхню ураджену цвіллю 
– укріпити поверхню, що сиплеться, ґрунтовкою KEMATERM PL-X є готовим до застосування продуктом. 
При необхідності (наприклад, при роботі в спекотну погоду) дозволяється додати невелику кількість води (у кожне відро однакову!). Безпосередньо перед нанесенням продукт необхідно як слід перемішати! Електрична мішалка Штукатурка KEMATERM PL-X наноситься після підсихання шару ґрунтовки (KEMATERM GRUND 210) протягом як найменш 24 год. Нанесення може відбуватися вручну або машинним методом. Відразу ж після цього проводиться вирівнювання на товщину грануляції наповнювачів і, далі, затирання за допомогою тертки – негайно, якщо це «баранець», або через деякий час (20–30 хв), якщо це «короїд».
 Нанесення повинно здійснюватися рівномірно та безперервно. Для нанесення застосовують металевий шпатель, а для надання фактури – пластикову тертку. Проводиться безпосередньо після застосування. Затверділий матеріал може бути видаленим лише у механічний спосіб. 
Свіжоулаштований матеріал необхідно захищати від негативного впливу прямих сонячних променів, дощу та сильного вітру (краще за все – застосовувати фасадну сітку). Висока відносна вологість повітря та низькі температури можуть значно подовжити час висихання та призвести до неоднорідності кольору фасаду. Однорідність кольору може бути гарантованою лише за умови використання продукту однієї партії. При використанні продукту з декількох партій, слід завжди робити їх перемішування перед початком робіт. Однорідність кольору та кінцевий відтінок готового фасаду залежить від основи, температури та відносній вологості повітря. На замовлення, KEMATERM PL-X може бути додатково устаткованим інгібітором росту цвілі та моху. Також в базовому продукті присутня певна кількість цього інгібітора. При застосуванні в системах утеплення фасадів слід враховувати показник яскравості колірного відтінку (HBW). Він повинен бути вищім за 25. Для зміни чи оновлення кольору можна використовувати KEMACOLOR X (фарба на силіконовій основі). Усі види основ повинні бути попередньо проґрунтовані KEMATERM GRUND 210 (час висихання якнайменше 24 год). Не можна застосовувати KEMATERM PL-X на наступних типах поверхонь

Отзывы покупателей

Еще никто не оставил отзыв. Вы можете быть первым!