Главный офис:

г. Днепр, ул. Шинная, 35

+380 98 727-67-42

+380 95 559-74-19

Заказать бесплатный звонокОтправить заявку

Товары в корзине

Baumit Bau Contact смесь для приклейки и армировки ПСБ и МВ плит, 25 кг.

Артикул: CN2-1-1-1-1
(4/1)
  • 0 грн.
  • 178 грн.

Бренд: Baumit

178 грн.
218 грн.

Количество:

+ -
  • 178 грн.

Високоадгезійна суміш Baumit BauContact для влаштування клейового, контактного та армувального гідрозахисного шару в системі скріпленої теплоізоляції фасадів.

 Властивості: універсальна - для приклейки та шпатлювання мінераловатних і пінополістирольних теплоізоляційних плит;  еластична;  висока адгезія до мінеральних основ і фасадних теплоізоляційних плит;  пластична та зручна у використанні;  вологостійка, морозостійка, високопаропроникна; висока фіксуюча здатність при приклеюванні; негорюча;  екологічно чиста;  для зовнішніх і внутрішніх робіт. Сфера застосування Високоадгезійна суміш Baumit BauContact призначена для улаштування армувального гідрозахисного шару в системі скріпленої теплоізоляції фасадів будівель, а також для приклейки фасадних теплоізоляційних плит на основі мінеральної вати та піно- полістиролу до стінових огороджувальних конструкцій будівель. Суміш Baumit BauContact рекомендовано використовувати в якості шпаклівки для вирівнювання поштукатурених і бетонних поверхонь з армуванням скловолокнистою сіткою Baumit DuoTex або без неї. Адгезійна шпаклівка Baumit BauContact є складовою в системі скріпленої теплоізоляції фасадів Baumit із застосуванням плит на основі мінеральної вати та пінополістиролу.

Не працювати при температурі нижче + 5°С і вище + 30°С, у разі впливу на поверхню прямого сонячного світла, дощу, сильного вітру або протягу. Вживати заходів для усунення впливу вказаних чинників. Технічні характеристики викладені при температурі +20°С і відносній вологості повітря 60%. При інших параметрах наведені характеристики можуть змінюватися. 

Отзывы покупателей

Еще никто не оставил отзыв. Вы можете быть первым!

С этим товаром покупают