Главный офис:

г. Днепр, ул. Шинная, 35

+380 98 727-67-42

+380 95 559-74-19

Заказать бесплатный звонокОтправить заявку

Товары в корзине

Грунтовка "Baumit GRUND" концентрат 1:1, 10 л.

Артикул: CN2-12
(1/1)
  • 0 грн.
  • 400 грн.

Бренд: Baumit

400 грн.
440 грн.

Количество:

+ -
  • 400 грн.

Концентрована, високоякісна, без розчинників, глибокопроникна, водополімерна ґрунтувальна суміш. Закріплює, підвищує адгезійні властивості, вирівнює поглинаючу здатність основи. Зручна у застосуванні, екологічно безпечна. 

Призначена для підготовки мінеральних поглинаючих основ під подальше нанесення стяжок, ремонтних і гідроізоляційних сумішей, самовирівнювальних і клейових сумішей для облицювання плитковими матеріалами. Застосовується зовні і всередині будівлі. Для непоглинаючих основ використовувати ґрунтовку Baumit SuperGrund.

Спосіб застосування: Замішування: перед застосуванням додати регламентовану кількість води і перемішати за допомогою будівельного міксера. Не додавати в ґрунтовну суміш добавки, не рекомендовані виробником. Нанесення: При допомозі кисті, валика або щітки рівномірно нанести на підготовлену, поглинаючу поверхню робочу концентрацію ґрунтовки Baumit Grund. Наносити в один або два шари залежно від поглинаючої здатності основи. Уникати утворення калюж. Через 15 хвилин продовжити виконання робіт (при умові міцних, затверділих, поглинаючих основ із вологістю не більше 4%). Витримати технологічну перерву не менше 8-12 годин (залежно від основи) перед подальшим виробництвом робіт (при температурі +20 °C і відносної вологості повітря 60%). При виконанні усіх вищезазначених робіт дотримуватися вимог діючих норм і правил, а також технологічної карти Baumit. 

Не працювати при температурі нижче +5 °C і вище +30 °C, при впливі на поверхню прямого сонячного світла, дощу, сильних вітрів або протягів. Вживати заходи для усунення впливу указаних чинників. Висока вологість повітря і низькі температури можуть значно подовжити час висихання ґрунтовного шару. Застереження: Закривати поверхні, що контактують із оздоблювальною ділянкою, особливо скло, кераміку, клінкер, природний камін, лак і метал. Бризки відразу видаляти водою. Інструмент промити водою відразу після використання. Технічні характеристики вказані при температурі +20 °C і відносній вологості повітря 60%. При інших параметрах наведені характеристики можуть змінюватися.

Технічні дані: (при температурі +20 °C і відносній вологості повітря 60%) Розведення, - співвідношення концентрату до води Витрати концентрату: Витрати розведеної ґрунтовки: Час висихання на поглинаючих - сухих основах: - вологих основах: Температура повітря і основи при нанесенні: від 1:0,5 до 1:1 від 0,05 до 0,075 кг/м² 0,15 кг/м2 15 хвилин 12 годин от +5⁰С до +30⁰С.

Отзывы покупателей

Еще никто не оставил отзыв. Вы можете быть первым!